Paraşüt

Ölüdeniz semalarında yapılan yamaç paraşütü, paraşüt severler için mükemmel bir deneyim. Fethiye Babadağ’da başlayan heyecan dolu kalkış anı ile beraber ayaklarınızın yerden kesilmesi ile mükemmel bir manzaraya tanık oluyorsunuz. Coğrafi özellikleri ve iklim koşulları ile yamaç paraşütü severlerin tercih ettikleri ilk noktalardan biri olan Babadağ, aynı zamanda kalkış yapmanız ile beraber sizlere Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını sunuyor, burada kendinizi Ölüdeniz manzarasına teslim edebilirsiniz.
Profesyonel pilotlarımız ile beraber yaşayacağınız bu uçuş deneyimi sizler için harika bir tecrübe olacak ve sizlerin oldukça keyifli anlar geçirmesini sağlayacak. Fethiye Babadağ’da başlayan bu deneyim Belcekız Plajında sona erecektir. Bizlere doğanın bahşettiği 5 adet atlama pistinden 1200m batı yönü, 1700m batı yönü, 1800m kuzey yönü ve 1965 metre “güney – kuzey” yükseklik yönlerinden iklim koşullarına göre seçmiş olduğumuz pistlerden birini tercih ederek adrenalin dolu bir 25-35 dakika arası uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Sabahın ilk saatlerinden itibaren 2’şer saat arayla günde 5 defa uçuş gerçekleştirilmektedir. Uçuş için gerekli rahat bir elbise, spor ayakkabı, güneş gözlüğü tercih ediniz.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR :
Otel transferi,
Sigorta,
Babadağ Trasferi,
Babadağ giriş ücreti,
Güvenli bir Uçuş.
ÜCRETE DAHİL OLMAYALAR :
Fotoğraf ve Video Çekimi
ÖNEMLİ NOT :
Uçuş Güvenliği için yanınızda herhangi bir Elektronik Eşya, Mobil Telefon, Fotoğraf Makinesi, Bozuk Para
Gibi uçuş güvenliğini tehlikeye sokacak eşya ve nesneler bulundurmayınız !!!
HAVA KOŞULLARINA GÖRE GÜVENLİ BİR UÇUŞ İÇİN UÇUŞ SAATLERİ DEĞİŞEBİLİR ve UÇUŞLAR İPTAL OLABİLİR ve İSTEĞE BAĞLI ÜCRET İADESİ VEYA UÇUŞ İÇİN FARKLI BİR GÜN SEÇİLEBİLİR.