Saklıkent Safari

Saklıkent Safari

Saklıkent Safari ile güzel alanlarda eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün. Saklıkent Safari ne diyecek olursanız etkinlikleriyle sizin eşsiz saatler geçirmenizi sağlayan bir turdur. Kaldığınız otelden alındıktan sonra heyecanlı bir tur ile baş başa olacaksınız. Yolculuk esnasında su savaşları, su yürüyüşleri ve tarihi alanlar ile serüveniniz devam edecek. Bu kaliteli hizmetten memnun kalacak çok güzel bir tatil günü geçirmiş olacaksınız. Saklıkent Safari ile uğrayacağınız ilk durak Tlos Antik Kenti olmaktadır. Devamında ise insanın ruhunu dinlendiren Şelale Park ve Saklıkent’de su sesleri eşliğinde keyifli anlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Saklıkent Safari Etkinlik Detayları :     

Saklıkent Safari etkinliği kapsamında ilk olarak belirlediğimiz saatlerde otellerinize gelen transfer araçları ile buluşma noktasına ilerleyeceksiniz. Likya Liberty Hotel saat 07.50,  Ölüdeniz saat 8.00, Hisaraönü ve Ovacık saat 8.30, Fethiye saat 8.45 belirlediğimiz saatlerden  en az 5 dk. Önce bulunduğunuz otelin giriş kapısında beklemenizi rica ederiz.  Dilerseniz kendi aracınızla belirlemiş olduğumuz buluşma noktasına geldikten sonra etkinliğe katılabilirsiniz. Etkinliklerimiz kapsamında su savaşları yaparak adeta çocukluğunuza dönecek, çok özel anlar yaşayacaksınız. Etkinlik içinde ziyaret edeceğimiz bazı yerler olacak. Etkinliğimize öğle yemeği, sigorta, rehber gibi ücretler dahil olup gezi sırasında rafting, diğer aktiviteler ve Saklıkent giriş ücreti fiyatımıza dahil değildir. Çeşitli harcamalarınız için yanınızda para getirebilirsiniz :

Tlos Antik Kenti: Geçmişte 4 büyük devlete ev sahipliği yapan M.Ö 4. ve 5. Yüzyıllarda tarihe damgasını vuran Tlos Antik kenti etkinlik kapsamında ziyaret edilen ilk yerdir. 2009’da Unesco listesinde de yer alan bu tarihi antik kenti görme fırsatı yakalayacaksınız.

Şelale Park: Dağlardan akan güzel suları ile tanınan bu doğa harikası yerde balıklarla dans ederek soğuk sularda yüzebilirsiniz. Doğayı ve Huzuru yaşayacaksınız.

Saklıkent Kanyonu:  Etkinliğimiz içersinde görülmesi gereken en değerli yerlerden biri olan Saklıkent Kanyonunda yürüyüş yaparak kanyonun içindeki büyülü atmosferi yaşayabilir ve soğuk sular içersinde özgürlüğün tanıdı çıkarabilirsiniz.  Kanyon ziyaretinden sonra isterseniz rafting, bungee jumping, zipline gibi farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Saklıkent Çamur Banyosu: Daha önce hiç çamur banyosu yaptınız mı? Saklıkent’in akan sularında oluşan çamur havuzlarında çamur banyosu yaparak kaybettiğiniz minerallere geri kavuşabilecek ve mineral açısından zengin olan bu havuzda eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.